Červenec 2011

Diary #24: To jako vážně?

28. července 2011 v 14:38 | Leah^^ |  Diary
Božee! Ten blog je už fakt úplně na nic! Změní se všechno, co jde a ještě k tomu k horšímu. Nejdou mi přehrát videa z youtube na blogu, nemůžu přidávat komentáře, udělali něco i s obrázky.. Tak si jen přeju, aby se vůbec ty moje články s novinkama zveřejnily! Já opravdu nevím, o co jim jde.
S těma změnama už mě to nebaví. Furt abych si zvykala na něco nového. A to jsem si ještě ani nenastudovala to nové nastavování layoutů. Paráda. Chci prostě jenom přidávat články o tom, co mě baví. Nepotřebuju k tomu nějaké složité nastavování, které furt mění, ale takhle abych si furt na něco zvykala a učila se s tím. Asi si začnu hledat nějakou novou doménu nebo co..


10 Questions for Drew Van Acker

25. července 2011 v 17:34 | Leah^^ |  PLL • Interviews
1. Kolik ti bylo, když jsi dostal první pusu?
14.

2. Jakou celebritou jsi poblázněn?
Oliviou Wilde.

3. Jaký film tajně miluješ?
Zápisník jedné lásky.

4. Jaká je tvá vysněná práce?
Už odmala jsem chtěl být kosmonautem.

5. Bez jakého fast foodu nemůžeš žít?
Chipotle.

Diary #23: CAN'T TOUCH THIS!! :D

25. července 2011 v 17:01 | Leah^^ |  Diary
Hayo hapájo nebo taky Zdravím berušky (beruška je u nás vlastně strašně sprosté slovo:D)..
Tak už od čtvrtku jsem doma a musím říct, že jak si vzpomínám na to, že asi tak ještě v červnu jsem se netěšila.. tak teď bych se za to nejradši vylískala, protože tohle byl ten nejlepší rok ze všech! Skončila jsem na stanu:D Každou noc jsem se budila a musela jsem se obléct, přes den jsem zabila asi milion mravenců, neměly jsme stolek, stan nám nešel dopnout, ale i tak jsem si to užila! :DD A příští rok chci jet na stany taky:) Možná vám napíšu nějaký delší článek o tom, jaké to tam bylo a podobně.
Teď se půjdu kouknout, co mi za těch 14 dní uniklo a pokusím se všechno dopřidat. Nevím, jak dlouho mi to bude trvat, nečekejte zázraky :) A ty dva nové díly PLL byly úžasné! >333