PLL • Interviews

10 Questions for Drew Van Acker

25. července 2011 v 17:34 | Leah^^
1. Kolik ti bylo, když jsi dostal první pusu?
14.

2. Jakou celebritou jsi poblázněn?
Oliviou Wilde.

3. Jaký film tajně miluješ?
Zápisník jedné lásky.

4. Jaká je tvá vysněná práce?
Už odmala jsem chtěl být kosmonautem.

5. Bez jakého fast foodu nemůžeš žít?
Chipotle.

17 Questions with PLL's Keegan Allen

29. června 2011 v 14:47 | Leah^^
1. Kolik ti bylo, když jsi dostal první pusu?
No, jako každý 12-letý kluk, byla tam jedna speciální dívka v šesté třídě.

2. Jakou celebritou jsi poblázněn?
Bude to znít trochu divně, ale stará Hollywoodská Mae West. I když, současná Charlize Theron je pěkně úžasná v The Italian Job a je opravda talentovaná.

3. Jaký módní trend dívek nikdy nepochopíš?
Cokoliv, co zakrývá ženské tělo. Nechápu proč, někdy je to v pohodě.

4. Jaký film tajně miluješ?
Zápisník jedné lásky.

5. Jaké je tvoje TV potěšení?
Skoro všechno na HBO a Showtime.

PLL Boss Marlene King Gives The Scoop on Season Two!

26. června 2011 v 16:23 | Leah^^
Rozhovor s výkonnou producentkou PLL, Marlene King (je na avataru).
AE: Líbí se mi, jak pokračuje sexualita Emily, i když není ve vztahu. Scéna s Tobym v prvním díle byla krásná.
Marlene: Chci přítele jako je Toby. Je to takový dobrý vztah. Postavy si myslely, že to bude romantické, ale Toby byl aktuálně více moudřejší o své sexualitě, než Emily. Nebo byl Toby více připraven přijmout to. On a Maya, oba pomohli Emily vyjít s tím.

AE: Toby se ukazuje jako největší osobou Rosewoodu. On jde přes to, že je nejstrašidelnější chlap v show nejvíce stabilní, podprůměrný, milující kamarád a přítel.
Marlene: Vůbec si nemysím, že Toby během první série lhal. Ale v této sérii bude na čase - a budete si toho dobře vědomi - když lhal poprvé. A bude to složitější. Proč to dělá, pro koho a jak se cítí.

AE: Co čeká Spencer tohle léto? Předpokládám, že více klobouků.
Marlene: (smích) No, rodiče Spencer nechtějí, aby se stýkala s Tobym a jeho rodiče nechtějí, aby se on stýkal s ní, takže tu máme opravdu romantické duo Romea a Julie, které v létě přijde. Prostě slizká romantika.

Ashley Benson: Exclusive Interview with J14

25. června 2011 v 20:22 | Leah^^
I Ashley Benson dělala rozhovor s J14. Nekopírujte, popřípadě se zdrojem! :)
J-14: Jsme tak nadšení pro druhou sérii Pretty Little Liars. Můžeš nám říct, co máme čekat v nových epizodách?
Ashley Benson: V první epizodě, se ukáže spoustu věcí, co se stalo s Ianem. Během prvních pár minut se mnoho tajemství a záhad tak trochu vyřeší, takže je to dost zajímavé. Také bude vidět trochu víc dovnitř děje s Alison. Existuje mnoho nových postav, které do show přicházejí. A jsou tam vždy roztomilí kluci!

J-14: Dozvíme se konečně identitu "A"?
Ashley Benson: Na to budete muset ještě dlouho čekat. Ale myslím, že by bylo směšné, kdyby to byla jedna z našich 4 dívek.

J-14: Slyšeli jsme nějaké zvěsti o tom, že v následující epizodě budeš zpívat. Je to pravda?
Ashley Benson: Je to pravda, ale nemůžu říct, jestli je to špatné nebo dobré...

Troian Bellisario: Exclusive Interview with J14

25. června 2011 v 19:22 | Leah^^
Rozhovor Troian Bellisario s J14. Nekopírujte, popřípadě se zdrojem! :)
J-14: V show jsi vždy připravená a pilná. Jsi taková vůbec i ve skutečnosti?
Troian Bellisario: Když jsem vyrůstala, byla jsem perfekcionistka. Rozdíl mezi mnou a Spencer je, že já jsem prostě něměla čas přestanovit priority a pochopit, co je opravdu důležité. Rozhodně jsem měla být trochu uvolněná, když jsem byla ve škole.

J-14: Myslíš, že máte stejný vkus?
Troian Bellisario: Moje móda je trochu více jako Ariina (z PLL), ale obecně, opravdu nemám ráda nakupování. Já většinou nosím ručně vyrobené od mojí mámy nebo přátel. Všechno co nosím v tom má díry. Ale já miluju Ralpha Laurena a cokoliv klasického. Nevlastním nic, co v tom nemá díry; je to trochu problém.

J-14: Co můžeme v této sérii čekat od vztahu Spencer s Tobym?
Troian Bellisario: Jsou něco jako rosewoodští Bonnie a Clyde, takže přicházejí poměrně zakázané věci, protože nevíte, jestli je to dobré pro toho druhého. Jeho rodiče mají hodně co říct k vztahu se mnou a moji o vztahu k němu, takže je to pěkně těžké. Nechám fanoušky přijít na to, ale někdo se vrací, což je docela úžasné...

Lucy Hale Reveals More About Aria’s Season 2 Love Triangle

4. června 2011 v 12:37 | Leah^^
Mám pro vás rozhovor s Lucy Hale, kterou znáte jako Ariu z Pretty Little Liars. Rozhovor je ze 14. května a povídala například i o tom, že se letos v létě chystá do Říma na kamarádčinu svatbu a o její lásce k cestování. Důležitější ale jsou otázky o nadcházející sérii PLL. A kdo zkopíruje jenom kousíček, budu zlá!:D Popřípadě použijte viditelný zdroj!

Do toho a řekní nám všechny důležité věci, které se stanou v této sezóně.
Vzhledem k tomu, že to mám dovoleno, budu sdílet, co se dá. Snažíme se najít Ianovo (Ryan Merrinam) a nevíme, jestli je opravdu mrtvý. Jestli je "A", zabil Alison (Sasha Pieterse)? A pokud to není on, kdo to je? Zabil "A" Iana? To jsou různé otázky. Ale pokud jde o Ariin příběh, pořád je s panem Fitzem (Ian Harding). Teď učí na vysoké škole, takže nyní spolu můžeme legálně chodit v Pensylvánii. Oni vlastně přišli na to, že v Pensylvánii je to legální pro chození se starším mužem (myslím, že Arii je 16/17). Takže ona to dělá, ale je tu milostný trojúhelník. Je tu někdo, kdo je věkově více vhodný. A ona to jen řeší s jejím bráchou. Co teď natáčíme je Ariin malý bratr, který se hodně bouří a významným způsobem - to je další věc, aby se přidal do celé směsi jejího šíleného života.

Jsi na starší kluky nebo na stejně věkově vhodné?
Já jsem za oba. Nechci nikoho diskriminovat. Všechny možnosti.
 
 

Reklama